خانه / اسب پونی / بهترین اسب صادراتی پونی شتلند

بهترین اسب صادراتی پونی شتلند

یکی از بهترین اسب های پونی صادراتی در دنیا می تواند نژاد اسب های شتلند بوده باشد و می توان دید و گفت که دارای بازار خرید فروش بالای هستند.
ایران را می توان از جمله کشورهای معرفی کرد که دارای نژاد اسب های مختلفی از بهترین اسب ها بوده است و می توان گفت در بازار های جهانی از پرطرفدارترین اسب ها برای خرید فروش بوده اند. نژاد اسب های ایرانی متشکل از گونه های اسب کاسپین و ترکمن می باشد.
بر طبق اسامی معرفی شده می توان این اسب های ترکمن و کاسپین را در بخش های شمالی کشور چون ترکمن، ترکمنستان، اصفهان و تهران دید که به خوبی در بازار خرید فروش اسب عرضه می گردد.
ولی امروزه می توان گفت این بازار ها به بازار های اینترنتی راه یافته اند تا امکان دسترسی و خرید برای همگان مهیا گردد و به ساده ترین شکل ممکن خرید خود را انجام دهند. این خرید های اینترنتی برای اسب می تواند علاوه بر عرضه در بخش های مختلف در کشور برای صادرات نیز بوده باشد.
نوع اسب های صادراتی ایران می توان نژاد های معرفی شده از اسب ها به همراه گونه های اسب پونی بوده باشد. این اسب های پونی تنها ایرانی نمی باشند بلکه در بخش های مختلف از ایران این اسب پونی از نوع وارداتی هستند.
شاتلند یکی از بهترین اسب های پونی صادراتی به شمار می رود. خصوصیات و ویژگی های این اسب های پونی شاتلند می تواند گفت از گونه اسب های مینیاتوری بوده که قدی یک متری با چهره ای زیبا و دوست داشتنی همراه بوده است این اسب پونی که از نژاد اسب های آرژانتینی به شمار می رود در بازار های ایران با بهترین نرخ قیمت به فروش می رسد چون می توان یکی از گران قیمت ترین گونه اسب های پونی معرفی کرد.

جهت خرید و فروش این اسب ها میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود اکبرزاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09141026452
آدرس کانال تلگرام: @minihorse
آدرس اینستاگرام: @minihorse20
آدرس سایت: www.minihorse.ir
پست الکترونیکی: commerce.horse@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار اسب پونی آرام در اصفهان

بازار بهترین اسب پونی آرام در اصفهان

اسب های پونی سری اسب هایی هستند که ارتفاع جدوگاه شان از زمین که قد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام