خانه / اسب قد کوتاه / فروش اینترنتی اسب قد کوتاه

فروش اینترنتی اسب قد کوتاه

کوتاه قد ترین نژاد اسب ها در دنیا شامل کدام دسته از اسب ها می گردد؟ خصوصیت های این اسب های کوتاه قد در چیست؟ مرکز های فروش اینترنتی ان در کشور کدام بخش می گردد؟
در دنیا اسب را می توان با نژاد های گوناگونی دید که هر یک از انواع انها در بخش های مختلفی از جهان زندگی می کنند. از لحاظ خوی هر اسبی انها را در سه دسته تقسیم بندی می کنند ولی تا کنون اسب ها را تا سه هزار نوع شناسایی شده اند. از این سه هزار گونه اسب با نژاد های مختلف می توان گفت برخی از انها اسب های وحشی هستند که آزادانه در طبیعت زندگی می کنند و دسته ای دیگر اسب های اهلی را شامل می شوند.
در دسته بندی کردن اسب ها می توان به گونه ای دیگر از این اسب ها اشاره کرد و ان هم اسب های کوتاه قد که با نام پونی معرفی می شوند. پونی اسب های قد کوتاه را می توان یکی از زیباترین و جذاب ترین نوع اسب ها در دنیا دید.
برای معرفی این اسب زیبا باید گفت با وجود نژاد های مختلفی از سرتاسر دنیا دارای خصوصیت های هستند و این خصوصیت برای اسب پونی می تواند به این ترتیب بوده باشد که:
ابتدا مناسب برای نقاط سرد و بارانی بوده
دارای کمری پهن و کپل
پاهای کوتاه ولی با توان و بنیه ی قوی
رنگ پوست بدن کهر، نیلی می باشد.
مناسب ترین اسب برای کودکان
قادر به شرکت در مسابقات اسب دوانی
از جمله خصوصیت های این اسب های پونی قد کوتاه بوده اند. اما از مرکز های فروش اینترنتی ان در کشور را می توان از طریق مجموعه سایت های اینترنتی تهیه کرد که این سایت هم مربوط به بازار حیوانات ایران می باشد که بهترین نژاد از اسب های قد کوتاه پونی ایرانی و یا سایر انواع نژاد های دیگر را شامل می گردد.

جهت خرید و فروش این اسب ها میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود اکبرزاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09141026452
آدرس کانال تلگرام: @minihorse
آدرس اینستاگرام: @minihorse20
آدرس سایت: www.minihorse.ir
پست الکترونیکی: commerce.horse@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام