خانه / اسب پونی / مرکز عرضه اینترنتی اسب پونی در ایران

مرکز عرضه اینترنتی اسب پونی در ایران

از جمله مرکز های عرضه کننده ی اینترنتی گونه های مختلف از اسب های پونی در کشور مربوط به بازار حیوانات ایران می باشد که ارائه دهنده ی نژاد های ایرانی و خارجی هستند.
در ایران می توان وجود اسب را از نژاد های مختلف و متفاوتی دید که این انواع گوناگون از اسب ها می تواند از نوع ایرانی و یا خارجی بوده باشند. این اسب های خارجی که به صورت وارداتی از کشور های مختلف در جهان خریداری می گردد مناسب برای مسابقات هستند.
در ایران وجود اسب را اغلب برای سوارکاری و مسابقات پرورش می هند تا کار چون کاربرد های دیگری حال برای کشاورزی و کار خیلی کمتر در ایران به نسبت سایر کشور ها در دنیا صورت می گیرد.
بهترین اسب های ایرانی می تواند اسب ترکمن و یا کاسپین بوده باشد و یکی دیگر از این نژاد ها اسب پونی بوده است که نسلی از اسب های کاسپین هستند که به اسب پونی تالشی معروف هستند که محیط پرورش ان در کشور بخش های از نقاط شمالی کشور می باشند ولی می توان در بیشتر نقاط ایران گونه ی اسب های پونی را تهیه کرد.
چون این اسب های پونی می باشند که در این مدت کوتاهی در بازار بورس خرید فروش اسب ها قرار گرفته اند و تهیه و خرید این اسب های پونی اغلب برای سرگرمی کودکان می باشند.
البته در کنار این اسب های پونی ایرانی هستند نژاد های دیگری از کشور های مختلف در جهان که امروزه با خریداری کردن و پرورش انها امکان تهیه نژاد های متفاوت را ممکن ساخته اند.
اما از مرکز های عرضه کننده ی این اسب های پونی در کشور نقاط مختلفی را شامل می گردد ولی می توان گفت از طریق مجموعه سایت های اینترنتی این امکان به سریع ترین شکل ممکن صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این اسب ها میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود اکبرزاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09141026452
آدرس کانال تلگرام: @minihorse
آدرس اینستاگرام: @minihorse20
آدرس سایت: www.minihorse.ir
پست الکترونیکی: commerce.horse@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار اسب پونی آرام در اصفهان

بازار بهترین اسب پونی آرام در اصفهان

اسب های پونی سری اسب هایی هستند که ارتفاع جدوگاه شان از زمین که قد …

یک دیدگاه

  1. جهت خرید ومشاوره با همکارانتان کمال تشکر رادارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام