خانه / اسب پونی / صادرات اسب پونی کاسپین

صادرات اسب پونی کاسپین

صادرات اسب ایران می تواند نژاد های مختلف و متفاوتی بوده باشد من جمله اسب کاسپین که از نژاد های دیگر این اسب، اسب های پونی کاسپین می باشند.
در مجموع نژاد اسب ها در دنیا را به سه گروه تقسیم بندی می کنند و این دسته بندی اسب ها را براساس خوی هر اسبی می باشد که به نوع اسب های خونگرم، خونسرد و اسب های پرحرارت تقسیم بندی می شود.
هر یک از این نژاد اسب ها برای حرفه های خاصی پرورش داده می شوند برای مثال نوع اسب های خونسرد مناسب برای کارهای سنگینی چون بارکشی با سرعت کم می باشد و یا نوع اسب های خونگرم که پرورش یافته برای سواری کاری می باشد که البته این اسب خونگرم از دو نژاد به دست امده است و در اروپا می توان گفت این اسب ها معمول می باشند. به عبارتی می توان به سه هزار گونه از اسب ها تقسیم بندی کرد.
از نژاد اسب های ایرانی می توان به اسب های ترکمن و کاسپین اشاره کرد که یکی از بهترین نوع اسب در ایران می باشند و می توان گفت در تمامی بازار های جهانی چون اروپا طرفداران بسیاری را دارا می باشد.
بنابراین صادرات اسب ایران هم می تواند یکی از این نژاد ها بوده باشد که در کنار ان نوع اسب های پونی هم موجود است.
نوع اسب های پونی ایرانی یکی از نژاد های اسب کاسپین است که از بهترین و زیباترین پونی های ایرانی هستند و به مانند اسب های دیگر از صادرات بالای برخودار می باشد. خرید فروش این اسب های پونی در بازار های ایران اغلب برای سوارکاری، بازی و سرگرمی کودکان هستند.
اما از مرکز های تهیه کننده ی نوع اسب پونی صادراتی کاسپین می تواند مجموعه بخش های متعددی بوده باشد ولی می توان گفت بهترین این مرکز ها مربوط به بخش های اینترنتی بوده است.

جهت خرید و فروش این اسب ها میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود اکبرزاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09141026452
آدرس کانال تلگرام: @minihorse
آدرس اینستاگرام: @minihorse20
آدرس سایت: www.minihorse.ir
پست الکترونیکی: commerce.horse@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار اسب پونی آرام در اصفهان

بازار بهترین اسب پونی آرام در اصفهان

اسب های پونی سری اسب هایی هستند که ارتفاع جدوگاه شان از زمین که قد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام