خانه / اسب پونی / قیمت خرید اسب پونی اسپانیایی

قیمت خرید اسب پونی اسپانیایی

یکی از نژاد های اسب های پونی اسپانیایی هستند که با توجه به نوع نژاد ان قیمت خرید انها در بازار های دنیا متفاوت عرضه و به فروش می رسد.
اسب پونی چیست؟ تفاوت نژاد های مختلف از این اسب ها در دنیا بر چه اساسی می باشد؟ نژاد اسب پونی اسپانیایی چگونه هستند؟ ایا ایران دارای نژاد اسب های پونی بوده است؟
اسب پونی گونه ای از اسب ها می باشد که از لحاظ قد، اندازه، توان و … متفاوت با سایر اسب های موجود در جهان می باشند و این تفاوت را می توان از قد شروع کرد که اسب های پونی از کوتاه قدترین نوع اسب در دنیا بوده و با توجه به اینکه دارای پاهای کوتاه هستند ولی در مجموع از توان بالای برخودار می باشند و اینکه با چه نوع شرایط اب هوایی سازگار هستند می توان گفت مناسب برای مناطق سرد و بارانی می باشند.
از نظر مقایسه کردن رنگ اسب های پونی با سایر انواع اسب های دیگر می توان گفت همراه با تنوع رنگبندی می باشند و تا حدودی رنگ یکسانی دارند.
از دیگر تفاوت های اسب های پونی با دیگر اسب ها در نوع مسابقاتی هستند که برای اسب ها برگزار می گردد. نژاد اسب های پونی در دنیا متفاوت می باشد و این نژاد ها می تواند از کشور های مختلفی بوده باشد من جمله اسب پونی اسپانیایی، اسب پونی اسپانیایی asturian است.
خصوصیات و ویژگی های اسب پونی اسپانیایی را می توان براساس گفته های پیشین گفت همانند هر اسب پونی از نژاد های دیگر دارای کمری پهن، کپل، سم های قوی با توان بالا هستند.
در ایران می توان نژاد های از این اسب های پونی را نیز دید که به اسب پونی تالشی معروف می باشند و در نقاط شمالی کشور چون امل و تالش پرورش داده می شود.
اما قیمت خرید هر یک از انواع این اسب های پونی ایرانی، اسپانیایی و غیره متفاوت از یکدیگر در جهان می باشند ولی در هر کشوری می توان نژاد های متفاوتی از این اسب های پونی را تهیه کرد.

جهت خرید و فروش این اسب ها میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود اکبرزاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09141026452
آدرس کانال تلگرام: @minihorse
آدرس اینستاگرام: @minihorse20
آدرس سایت: www.minihorse.ir
پست الکترونیکی: commerce.horse@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار اسب پونی آرام در اصفهان

بازار بهترین اسب پونی آرام در اصفهان

اسب های پونی سری اسب هایی هستند که ارتفاع جدوگاه شان از زمین که قد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام